Skip to main content
Szkło we wnętrzach

Szkło w wykończeniu wnętrz – poznaj pomysły na jego aranżację

Remont mieszkania to poważne wyzwanie, które na ogół wiąże się z koniecznością wybrania nowych aranżacji i wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań do odnawianych pomieszczeń. Obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszą się szklane elementy, których popularność sukcesywnie wzrasta. Dzięki dużej ilości luster, wnętrza domów i mieszkań zyskują na elegancji, a ich przestrzeń jest optycznie powiększana. Już od wielu lat sporą popularnością cieszą się również kryształy i inne ozdoby, wykonane ze szkła. Jak wprowadzić szkło do różnego rodzaju wnętrz? Poznaj nasze pomysły na jego aranżację.

Szklana kabina prysznicowa

Jakie możliwości stwarza szkło we współczesnych aranżacjach?

Szkło coraz częściej pojawia się w nowoczesnych aranżacjach. Nic dziwnego, bo charakteryzuje się ono wysoką jakością oraz łatwością w utrzymaniu czystości. Elementy szklane podkreślają wyjątkowy charakter pomieszczenia i idealnie komponują się z jego wystrojem. Najwyższa jakość materiałów od najlepszych producentów jest gwarancją satysfakcji z dokonanego wyboru. Aby jednak realizacja projektu spełniła nasze oczekiwania, warto powierzyć ją profesjonalistom. Do takiego grona należy firma Housekrup – Szkło z Grafiką, Lacobel, Lustra, Drzwi Szklane, mieszcząca się przy ul. Lea 20 A, 30-02 Kraków (tel. 534 338 308).

Czy szklane elementy w łazienkach to dobry pomysł?

Oczywiście, że tak. Dla przykładu sporych rozmiarów lustro może powiększyć optycznie nawet niewielkich rozmiarów pomieszczenia, dodając im przy tym wyjątkowych walorów estetycznych. Dużym powodzeniem cieszą się w dalszym ciągu przeszklone kabiny prysznicowe oraz szklane panele do wanny. Współczesny rynek oferuje wiele możliwości, jeśli chodzi o wybór kabiny prysznicowej, a ciekawe rozwiązania w tym zakresie budzą coraz większe zainteresowanie. Szkło sprawdza się w tym wypadku znacznie lepiej, niż plastikowe dodatki. Dzięki regularnemu czyszczeniu wygląda ono estetyczniej, a łazienka ze szklaną kabiną prezentuje się niezwykle elegancko. Jeśli standardowa kabina prysznicowa wykonana ze szkła nie mieści się w Twojej łazience, koniecznie odwiedź stronę https://www.housekrup.pl/oferta/kabiny-prysznicowe-krakow, gdzie można uzyskać darmową wycenę kabiny na wymiar.

Szkło lacobel w kuchni

Jak urządzić kuchnię ze szkłem lacobel?

Szkło lacobel coraz częściej pojawia się w naszych kuchniach. Takie rozwiązanie posiada bowiem wiele zalet, które docenia coraz więcej osób. To przede wszystkim duża trwałość i odporność na uszkodzenia, ale również łatwość w utrzymaniu. Szkło lacobel powoli wypiera tradycyjne środki, jak chociażby płytki, które do tej pory dominowały w aranżacji kuchennych wnętrz. Idealnie wpasowuje się ono w nowoczesne aranżacje i doskonale uzupełnia wystrój. Na rynku dostępne są tafle w całej palecie barw i wielu wzorach. Dzięki temu dopasowanie szkła lacobel do konkretnego wnętrza nie stanowi większego problemu. Ciekawym pomysłem są również zabudowy całoszklane, jak np. szklane ścianki działowe, pozwalające oddzielić kuchnię od salonu w efektowny sposób. Więcej o tym rozwiązaniu przeczytać można na stronie https://www.housekrup.pl/oferta/zabudowy-caloszklane-krakow, gdzie zamieszczono również dane kontaktowe dla wszystkich zainteresowanych nim osób.

Jakie możliwości stwarzają lustra na wymiar?

Lustra można wprowadzić do wystroju każdego pomieszczenia. Co ważne, pełnią one nie tylko funkcję praktyczną, ale również i estetyczną. Szklane drzwi spotykane są na ogół w biurach, choć coraz częściej pojawiają się także mieszkaniach, wypierając klasycznie stosowane do tej pory rozwiązania. Takie drzwi mogą być wykonane zarówno z przeźroczystego, jak i matowego szkła. Sprawdzają się one przede wszystkim w salonach i kuchniach, rozjaśniając wnętrza i nadając im wyjątkowego charakteru. Z kolei lustra tworzone na wymiar, idealnie wpisują się w przestrzeń i nadają pomieszczeniom wyjątkowy klimat. Ciekawe realizacje zobaczyć można na stronie https://www.housekrup.pl/oferta/lustra-na-wymiar-krakow, gdzie zamieszczono szereg inspiracji z wykorzystaniem tego rodzaju produktów.

Komentarzy (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *