Skip to main content
Top 10 producentów wind Polska

Top 10 producentów wind

Szukają Państwo firmy specjalizującej się w montażu wind osobowych? A może chcą Państwo zlecić modernizację już istniejącego dźwigu towarowego? Na rynku działa wielu dystrybutorów wind, więc nic dziwnego, że wybór tego jedynego okazuje się trudny. W takiej sytuacji warto skorzystać z rankingu Top 10 producentów wind, który przedstawia wyłącznie sprawdzonych producentów urządzeń transportu pionowego.

1. Serwis wind Komodo — windy osobowe i towarowe

Serwis wind Komodo to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Oprócz dźwigów osobowych i towarowych proponuje windy gastronomiczne i platformy pionowe przy-schodowe. Montuje zarówno dźwigi elektryczne, jak i hydrauliczne. Zajmuje się konserwacją wind. Jeśli interesuje Państwa oferta firmy Serwis wind Komodo — windy osobowe i towarowe, z siedzibą pod adresem ul. Złotno 41, 94-221 Łódź, Tel: 530 070 220, na stronie komodo-windy.pl znajdują się szczegółowe informacje o urządzeniach i zdjęcia przykładowych realizacji.

Serwis wind Komodo — windy osobowe i towarowe

2. Interlift — windy, dźwigi, serwis

Firma Interlift znajdująca się przy ul. Powstańców 50, 31-422 Kraków, Tel: (012) 411 57 60, specjalizuje się w montażu wind i dźwigów w budynkach mieszkalnych, hotelach, szkołach i nie tylko. Oferuje windy osobowe, towarowe, szpitalne i platformy dla osób niepełnosprawnych. Wykonuje modernizacje urządzeń dźwigowych i prowadzi serwis całodobowy.

Interlift — windy, dźwigi, serwis

3. Nam-Lift | Windy, schodołazy, serwis wind

Nam-Lift z siedzibą przy ul. Łukasińskiego 106B, 71-215 Szczecin, Tel. 91 4869225, zapewnia doradztwo i profesjonalny montaż wind osobowych, kuchennych, panoramicznych i platform dla osób z niepełnosprawnością. W ramach pogotowia dźwigowego naprawia urządzenia i wykonuje pomiary elektryczne. Współpracuje z klientami prywatnymi, przedsiębiorstwami, deweloperami i właścicielami obiektów usługowych i medycznych.

Nam-Lift. Windy, platformy dla osób niepełnosprawnych, schodołazy, serwis wind

4. Elwind | Windy, platformy, schody ruchome

Firma Elwind znajdująca się przy ul. Podleśnej 41, 85-145 Bydgoszcz, tel. 600 872 626, dysponuje szerokim asortymentem wind, dźwigów i schodów ruchomych. Realizuje też projekty niestandardowe, według indywidualnych wymagań klientów. Oferuje modernizacje częściowe lub wieloelementowe urządzeń dźwigowych. Zapewnia obsługę serwisową.

Elwind | Windy, platformy, schody ruchome

5. Elevator Sp. z o o. — Windy osobowe i towarowe

Elevator to firma zlokalizowana przy ul. Śliwkowej 4, 31-982 Kraków, Tel.: 12 643 80 23. Projektuje, produkuje i montuje urządzenia dźwigowe dla klientów z całego kraju. Oferuje dźwigi osobowe z napędem hydraulicznym lub elektrycznym, dźwigi towarowe, kuchenne, schody ruchome i podzespoły. Zajmuje się konserwacją wind.

Elevator Sp. z o. o. — Windy osobowe i towarowe

6. TBO Group — Producent wind osobowych, dźwigów towarowych

TBO Group przy ul. Kościuszki 15, 48-200 Prudnik, Tel: 516 283 332, to producent wind z oddziałami w całej Europie. Proponuje nie tylko windy panoramiczne, pasażerskie i domowe, ale także szpitalne, towarowe, samochodowe i platformy. Umożliwia klientom zaprojektowanie indywidualnego wyposażenia windy. Świadczy usługi serwisowe.

TBO Group — Producent wind osobowych, dźwigów towarowych

7. Lift Service: Producent dźwigów i wind

Lift Service: Producent dźwigów i wind z siedzibą przy ul. Plewińskiego 22, 20-270 Lublin, Tel: 81 528-95-00, zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem urządzeń transportu pionowego. Oferuje duży wybór dźwigów towarowych, osobowych i platform przyschodowych. Projektuje windy na indywidualne zamówienie.

Lift Service: Producent dźwigów i wind

8. TechWind Sp. z o.o.

Firma TechWind znajdująca się przy ul. Piastowska 46/12, 80-332 Gdańsk, Tel: (58) 684 86 19, to doświadczony producent wind osobowych i dźwigów przemysłowych. Proponuje rozwiązania do budynków mieszkalnych i biurowych, szpitali, obiektów publicznych i usługowych. Zakres usług obejmuje modernizację i konserwacje dźwigów.

TechWind Sp. z o.o.

9. Windpoldźwig Sp. z o.o.

Windpoldźwig Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Krętej 5, 65-770 Zielona Góra, Tel. 68 457 43 00, specjalizuje się w dostawie i montażu platform pionowych i schodowych dla osób niepełnosprawnych. Oferuje ponadto dźwigi osobowe i towarowe, podłogi obrotowe i chodniki ruchome. Wykonuje przeglądy konserwacyjne urządzeń i naprawy.

Windpoldźwig Sp. z o.o.

10. Dźwigi Warszawa — Global-Lift

Firma Dźwigi Warszawa — Global Lift z siedzibą pod adresem ul. Jutrzenki 58, 02-230 Warszawa, Tel: 22 723 06 81, to nie tylko producent dźwigów, wind i platform hydraulicznych, ale także dostawca komponentów i części zamiennych. Proponuje windy do domów jednorodzinnych, do szpitali, dla przemysłu i handlu. Zapewnia wsparcie techniczne.

Dźwigi Warszawa — Global-Lift

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *