Skip to main content

O nas

Jesteśmy zespołem młodych, kreatywnych ludzi, którzy wychowani w ogrodzie, prowadzonym przez rodziców, na co dzień pracują w założonej przez nich właśnie kwiaciarni.

Całe nasze dzieciństwo, jako trójki rodzeństwa było przepełnione różnorodnego rodzaju roślinami oraz bukietami kwiatów w każdym kolorze. Każdy, kto widział jak niepowtarzalne i zapierające dech w piersi bukiety można stworzyć, bazując na najprostszych łodygach wie, że to po prostu sztuka, która stała się dla nas już nie tylko pracą, dzięki której czujemy się spełnione, ale również pasją i sposobem na życie.

W ten sposób zrodził się pomysł na założenie bloga, w postaci dzienniczka z obowiązkową wiedzą dla każdego roślinomaniaka! Wizją było, aby dzielić się wskazówkami i zdradzać tajniki uprawy roślin domowych, doniczkowych, prowadzenia domu etc. Niedługo później odkryłyśmy, że przygotowywanie treści dla Was sprawia nam taką frajdę, że dlaczego by nie rozszerzyć działałności naszego bloga i nie publikować artykułów, które są równie pożądane – o zdrowiu i urodzie przy wykorzystaniu ekologicznych składników dostarczonych przez Matkę Naturę. Minimalizm, prosty, organiczny skład i ekologiczne opakowania to główne zasady pielęgnacji w stylu less waste. 

Jeśli zatem lubicie piękno i chcecie poznać wskazówki, jak o tę urodę dbać, ale jednocześnie flora nie jest wam obojętna – bardzo serdecznie Was zapraszamy. Na prowadzonym przez nas blogu, skupiamy się na publikacji treści ciekawych, które poruszają istotne tematy lub po prostu takie, które nas zainteresowały.