Skip to main content
Jakie są najlepsze firmy oferujące dekoracje ślubne w Trójmieście?

Dekoracje ślubne w Trójmieście – zobacz najlepsze firmy TOP 10

Marzysz o eleganckich dekoracjach ślubnych, podkreślających atmosferę wesela? A może chcesz osobiście zaangażować się w dekorowanie sali weselnej? Skorzystaj z usług dekoratora ślubnego lub wypożycz dekoracje i samodzielnie stwórz aranżację swoich marzeń. Sprawdź ranking TOP 10 firm oferujących dekoracje ślubne w Trójmieście.

1. The Rings

The Rings Event Planners specjalizuje się w organizacji eventów na terenie Trójmiasta. Przygotowuje imprezy okolicznościowe z troską o każdy szczegół. Dba o catering, transport gości, noclegi i o niepowtarzalne dekoracje. Kompleksowo organizuje urodziny na plaży lub na jachcie, romantyczne zaręczyny, wieczory panieńskie i śluby w stylu boho na polskim wybrzeżu. Tworzy i wykonuje projekty wyjątkowych dekoracji na śluby i wesela bez względu na tematykę. Spełnia nawet niestandardowe życzenia przyszłych małżonków i realizuje pomysły na nietypowe dekoracje. Przystrajając sale weselne i miejsca w plenerze, The Rings korzysta z kwiatów i świateł, gwarantując niezapomniane efekty wizualne.

The Rings Event Planners
ul. Grunwaldzka 4
81-759 Sopot
tel: 720 780 622
www: Dekoracje ślubne – Gdańsk, Trójmiasto

The Rings - organizowanie imprez

2. Detale na Bale

Detale na Bale specjalizuje się w przygotowaniu dekoracji na ślub i wesele w każdym stylu. Na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu oferuje kompleksową usługę dekoratora ślubnego, który tworzy projekty perfekcyjnych dekoracji, zgodnych z aktualnymi trendami i dopasowanych do potrzeb klientów. Realizuje pomysły przyszłych par młodych lub proponuje własne, doradzając w wyborze kwiatów, materiałów i stylu. Oprócz dekorowania sal weselnych i kościołów, Detale na Bale wypożycza dekoracje ślubne i okolicznościowe. Prowadzi wypożyczalnię z bogatym asortymentem dekoracji stołu weselnego, ozdób sali weselnej, krzeseł i nie tylko.

Detale na Bale
Gdańsk, Gdynia, Sopot
tel: 668 830 641

Detale na Bale - organizacja imprez okolicznościowych

3. Dekorowanie na Zawołanie

Firma Dekorowanie na Zawołanie oferuje piękne i wyjątkowe dekoracje na ślub lub imprezę okolicznościową w województwie pomorskim. Dekoruje kościoły, sale weselne, plener, samochody i stoły w stylu zgodnym z wizją pary młodej. Wykonując bukiety ślubne i butonierki, korzysta ze świeżych lub sztucznych kwiatów. Umożliwia wypożyczenie ścianek materiałowych, stojaków na kwiaty i innych dekoracji. Zapewnia indywidualne podejście i pomaga niezdecydowanym parom w wyborze wystroju sali weselnej. Każdy projekt realizuje starannie i terminowo.

Dekorowanie na Zawołanie
Gdańsk
tel: 661 719 240

Dekorowanie na zawołanie - wesele na plaży

4. Niecodzienne Momenty

Niecodzienne Momenty to firma specjalizująca się w kompleksowych dekoracjach uroczystości ślubnych. Oferuje dekoracje sal weselnych, pleneru, kościołów i świadczy usługi florystyczne. Prowadząc wypożyczalnię dekoracji ślubnych, wypożycza ścianki, stelaże pod kwiaty, pokrowce na krzesła i inne elementy. Chętnie realizuje pomysły na nietypowe dekoracje lub z wykorzystaniem dodatków, jakie dostarczy para młoda. Kreatywnie podchodzi do każdego zlecenia. Zapewnia indywidualną wycenę dekoracji ślubnych.

Niecodzienne Momenty Dekoracje Anna Cieślak
Różany Stok 6C/1
80-177 Gdańsk
tel: 509 195 516

Niecodzienne momenty - kim jest event planner?

5. Flos Garden

Pracownia florystyczna Flos Garden to zespół ekspertów z bogatym doświadczeniem w dekorowaniu i florystyce. Zajmuje się kompleksową obsługą ślubów i wesel w zakresie przygotowania dekoracji. Spełnia marzenia przyszłych małżeństw o niepowtarzalnych kompozycjach kwiatowych i dekoracjach ślubnych. Zajmuje się wystrojem kościołów, sal weselnych, plenerów i nie tylko. Przygotowuje zarówno dekoracje tradycyjne, jak i niekonwencjonalne, z kwiatów świeżych lub sztucznych jakości premium. Gwarantuje pomysłowość i kreatywne podejście do każdego projektu. Oferuje bezpłatną konsultację przed podpisaniem umowy.

Flos Garden
Gdańsk
tel: 508 420 288

Flos Garden - czy warto skorzystać z usług event plannera?

6. Agu-Art

Instytut Dekoracji Artystycznej Agu-Art zajmuje się profesjonalnym dekorowaniem ślubów i wesel na terenie Trójmiasta i okolic. Oferuje zarówno dekoracje kościoła czy sali weselnej, jak i miejsc w plenerze. Dopasowuje ozdoby do stylu uroczystości i jej motywu przewodniego. Przygotowuje bukiety ślubne i butonierki, projektuje niepowtarzalne zaproszenia ślubne, tablice powitalne, winietki i inne elementy. Agu-Art indywidualnie podchodzi do każdej uroczystości i realizuje nawet niestandardowe pomysły przyszłych par młodych na wystrój sali weselnej.

Agu-Art Instytut Dekoracji Artystycznej
ul. Tuwima 6E/7
Gdynia 81-594
tel: 503 301 976

Agu-Art - gdzie kupić dekoracje na wesele?

7. Mały Park – kwiaciarnia alternatywna

Kwiaciarnia alternatywna Mały Park z pasją tworzy oryginalne kompozycje kwiatowe przypominające dzieła sztuki. Oferuje unikalne propozycje dekoracji kwiatowych na ślub – bukiety w stylu vintage, boho lub glamour, butonierki i nie tylko. Dekoruje kościoły i sale weselne, przygotowuje ozdoby na ślub w plenerze. Realizuje projekty dekoracji w różnych stylach, zarówno stonowane, romantyczne, jak i odważne. Uwzględnia aktualne trendy florystyczne, upodobania par młodych i możliwości finansowe.

Mały Park
Władysława Pniewskiego 3
80-246 Gdańsk
tel: 583 057 695

Mały Park - jak udekorować salę na ślub?

8. Meraki Event

Firma Meraki Event z Gdyni oferuje wiele więcej niż tylko dekoracje weselne i eventowe. Kompleksowo lub częściowo organizuje wesela i zajmuje się koordynacją dnia ślubu. Realizuje pomysły par młodych na wystrój kościoła, sali weselnej, pleneru i samochodów. Parom niezdecydowanym proponuje własne rozwiązania, gwarantując zachowanie klasy i szyku w każdej dekoracji. Przygotowuje dekoracje ze świeżych kwiatów i wysokiej jakości materiałów dekoratorskich. Zapewnia kreatywne podejście do każdego projektu i indywidualną wycenę dekoracji.

Meraki Event
Gdynia
tel: 790 710 712

Meraki Event - dekoracje na eventy

9. Semper in Flore

Semper in Flore to mała, rodzinna firma, która przygotowuje dekoracje na śluby i inne uroczystości rodzinne. Oferuje niepowtarzalną i harmonijną oprawę kwiatową wnętrza kościoła, sali weselnej, auta ślubnego lub innego miejsca. Wykonuje wiązanki, butonierki, wianki i koszyczki z płatkami kwiatów do sypania. Spełniając florystyczne marzenia przyszłych par młodych, zapewnia indywidualne podejście i realizuje pomysły na nietypowe dekoracje na ślub na plaży lub w ogrodzie. Przygotowuje dekoracje ze świeżych lub sztucznych kwiatów.

Semper in Flore
Gdańsk
tel: 603 579 453

Semper in Flore - dekorowanie sali na wesele

10. Dekori

Firma Dekori specjalizuje się w kompleksowej organizacji ślubów i wesel. Oferuje szeroki wybór dekoracji ślubnych i prowadzi wypożyczalnię oświetlenia LED. Korzystając z kwiatów żywych lub sztucznych i tiuli w różnych kolorach, dekoruje kościoły, sale weselne i samochody ślubne. Wykonuje dekoracje na ślub w plenerze z użyciem naturalnych materiałów. Dysponuje bogatym asortymentem balonów dekoracyjnych. Proponuje unikalne dekoracje ślubne z owoców. Przygotowuje bukiety i kosze z kwiatami.

Dekori
Trójmiasto
tel: 505 793 909

Dekori - jak urządzić salę na ślub i wesele?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *