Skip to main content
Kwiaty w biurze

Jakie kwiaty do biura i hotelu wybrać?

W biurze spędzamy większość dnia, przez co obecność różnego rodzaju roślin i kwiatów staje się nieodłączną koniecznością. Przyroda nie tylko nadaje przestrzeni kolorów, ale również pozwala zrelaksować się nieco w pomieszczeniach, w których spędzamy tak wiele czasu. Przyozdobienie kwiatami pomieszczeń biurowych, hotelowych recepcji czy sali konferencyjnej, z pewnością zostanie zauważone, a w konsekwencji, docenione przez gości i pracowników. Kwiaty i rośliny można idealnie wkomponować w każdą aranżację, subtelnie podkreślając ich obecność. Dzięki temu możliwe staje się zachowanie biznesowego charakteru otoczenia z jednoczesną troską o dobry klimat i atmosferę w miejscu pracy
i odpoczynku.

Kwiaty w hotelu

Naturalna ozdoba biur i hoteli

Dzięki kwiatom możliwe stają się szybkie metamorfozy wnętrz hotelowych czy biurowych w zależności od potrzeb. Biznesowy charakter spotkania podkreślą idealnie stonowane kompozycje kwiatowe, bazujące na prostych rozwiązaniach i komponujące się z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz. W przypadku mniej formalnych imprez warto postawić na bukiety o żywych kolorach składające się z sezonowych kwiatów. Nie trzeba przy tym posiadać specjalnych umiejętności. Wystarczy już nieco zmysłu estetycznego, by kwietne kompozycje ozdobiły nawet najbardziej chłodne wnętrze. W tym względzie warto również skorzystać z pomocy wykwalifikowanej florystyki. Już niewielkie wsparcie może przynieść wyjątkowe rezultaty, zmieniając nie do poznania salę konferencyjną czy przestrzenie biurowe.

Kwiatowe aranżacje doskonale sprawdzają się również w hotelowych recepcjach. Przyciągają one wzrok i sugerują troskę o komfort i dobry nastrój podróżnych. Warto również postawić na niewielkie bukiety w pokojach i salach restauracyjnych. Wprowadzenie elementu natury do hotelowych pomieszczeń znacznie uprzyjemni pobyt i sprawi, że będzie on przebiegał w przyjaznej atmosferze, budowanej przez niewielkie akcenty o wielkich możliwościach.

Postaw na profesjonalizm

Wizerunek firmy warto kreować, wykorzystując w tym celu akcenty naturalne. Kompozycje kwiatowe należy dostosować do aktualnych potrzeb i okoliczności. Nowoczesne aranżacje przestrzeni biurowych stawiają na minimalizm i wykorzystanie każdego fragmentu przestrzeni. Z kolei rodzinne pensjonaty przyciągają przede wszystkim sielskim charakterem i rodzinną atmosferą. Naturalne akcenty należy również dopasować do pory roku pamiętając przy tym, by współgrały one z pozostałymi elementami wystroju. Żywe dodatki trzeba też regularnie zmieniać, a kwiaty doniczkowe podlewać, by stanowiły one istotną wizytówkę firmy lub zachęcały do pobytu w miejscu, gdzie bliskość natury jest ważnym elementem codziennego funkcjonowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *